+48 22 128 00 00

Nagrody dla Kancelarii

Już trzeci rok z rzędu wygrywamy w rankingu kancelarii prawnych Rzeczpospolitej! W 16 edycji rankingu Kancelaria zwyciężyła w kategorii „Technologie”, „Prawo zamówień publicznych”, „Prawo ochrony danych osobowych” oraz otrzymała rekomendację w dziedzinie „Procesy sądowe i arbitraż”, a także "Prawo własności intelektualnej i przemysłowej oraz autorskie".

Indywidualnie, po raz kolejny Marcin Maruta został uznany za najlepszego prawnika w dziedzinie „Technologie”, a Bartlomiej Wachta – w dziedzinie „Prawa zamówień publicznych”. Po raz pierwszy, w dziedzinie „Procesów sądowych i arbitrażu” tytuł lidera zdobył Wojciech Jarosiński. Indywidualne rekomendacje otrzymali: Marcin Serafin w dziedzinie „Prawo ochrony danych osobowych”, Marcin Maruta w dziedzinie „Telekomunikacja” oraz Zbigniew Okoń w dziedzinie „Prawo własności intelektualnej i przemysłowej oraz autorskie”.

Dziękujemy wszystkim Koleżankom i Kolegom biorącym udział w rankingu za głosy na nas oddane, a naszym Szanownym Klientom za zaufanie, jakim nas obdarzają. Last but not least, gorące podziękowania dla całego zespołu Kancelarii – bez Was nie byłoby tego sukcesu!