+48 22 128 00 00

\ Kontakt

Maruta Wachta sp. j.

TEL:  +48 22 128 00 00
 NIP:  676 01 11 300
KRS:   0000083893
REGON:   350653113
Formularz kontaktowy

Praktyki studenckie

Twoje zaangażowanie oraz wiedza merytoryczna na pewno się u nas nie zmarnuje. Współtworząc nasz zespół będziesz miał szansę uczyć się od najlepszych. Pisząc umowy, uczestnicząc w negocjacjach, analizując konkretne przypadki biznesowe, pracując w ciekawych projektach dla największych Klientów w branży, będziesz mógł wykazać się wiedzą prawną zdobytą na studiach. Z nami zbudujesz bezcenne doświadczenie biznesowe i prawne.

Rozwój

Piszesz pracę doktorską? Studiujesz podyplomowo? Jesteś w trakcie aplikacji? Wykładasz na uczelni? Inwestycja w Twoją edukację jest dla nas równie wartościowa, jak dla Ciebie. Będziemy Cię wspierać naszym doświadczeniem i wiedzą, a w razie potrzeby elastycznym doborem zadań.

Know-how

Nieustannie dzielimy się wiedzą na kursach uniwersyteckich, otwartych i zamkniętych szkoleniach prowadzonych dla naszych Klientów. Będąc częścią zespołu, masz swobodny dostęp do szkoleń przez nas prowadzonych. Praca u nas to ciągła nauka, warsztaty i szkolenia - zależy nam na tym, byś szybko się uczył, bo jesteś potrzebny w najciekawszych projektach.

Zaufanie

Swoboda działania  to dostajesz. Wsparcie, wiedza, doświadczenie biznesowe i twórcze środowisko pracy – tym się z Tobą podzielimy. Zaangażowanie i odpowiedzialność  tego oczekujemy. Rozliczamy Cię z efektów, a nie z czasu przesiedzianego w biurze.

Projekty

Wspieramy od strony prawnej największe i najbardziej innowacyjne projekty w branży IT. Obsługujemy unikatowe kontrakty i spory w obszarze własności intelektualnej. Zadania, jakie od nas otrzymujesz to intelektualne, prawne i biznesowe wyzwania, przy których ciężko się nudzić.

Więcej artykułów…

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321

1000 znaków pozostało
Administratorem danych osobowych jest Maruta Wachta Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 62, 00-684. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.