+48 22 128 00 00

\ Kontakt

Maruta Wachta sp. j.

TEL:  +48 22 128 00 00
 NIP:  676 01 11 300
KRS:   0000083893
REGON:   350653113
Formularz kontaktowy

Magdalena Kazanecka

Studentka na Wydziale Prawa i Administracji WPiA UW oraz absolwentka kierunku public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii WDIiB UW. Przez ostatnie 3 lata była związana ze światem mediów, reklamy oraz public relations. Obecnie stara się połączyć te kompetencje z prawem. W kancelarii wspiera zespół Kontraktów IT oraz Vendor Desk w bieżącym wykonywaniu projektów, jak i w działaniach komunikacyjnych (zarówno marketingowych, jak i PR-owych).

dr Marta Mackiewicz

Radca prawny, doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa handlowego. Ekspert w dziedzinie prawa cywilnego, handlowego, ochrony konkurencji oraz postępowań sądowych.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu negocjacji oraz sporów sądowych, w tym arbitrażowych z inwestorami, podwykonawcami oraz konsorcjantami w ramach realizacji kontraktów w obszarze budownictwa, energetyki i IT. Prowadzi skomplikowane procesy odszkodowawcze oparte na naruszeniach krajowego i unijnego prawa konkurencji (szkody wynikające ze zmów cenowych, nadużywania pozycji dominującej).
Marta Mackiewicz jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Jako stypendystka Fundacji Kościuszko prowadziła badania naukowe i przygotowywała rozprawę doktorską w Columbia Law School w Nowym Yorku. Obecnie naukowo jest związana z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autorka publikacji naukowych z zakresu prawa handlowego, korporacyjnego oraz konkurencji.

Ewa Podogrodzka

Specjalizuje się w prowadzeniu i rozwiązywaniu sporów pomiędzy podmiotami gospodarczymi, przede wszystkim w zakresie rozliczenia kontraktów infrastrukturalnych (budowlanych). Doświadczenie zdobywała w renomowanej amerykańskiej kancelarii prawnej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku prawo. Absolwentka Studiów Podyplomowych z zakresu Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321

1000 znaków pozostało
Administratorem danych osobowych jest Maruta Wachta Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 62, 00-684. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.