+48 22 128 00 00

\ Kontakt

Maruta Wachta sp. j.

TEL:  +48 22 128 00 00
 NIP:  676 01 11 300
KRS:   0000083893
REGON:   350653113
Formularz kontaktowy

Aleksandra Poprzeczna

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego, a także Centrum Prawa Amerykańskiego wspólnej placówki dydaktycznej Uniwersytetu Warszawskiego, Georgia State University Callege of Law i Emory Law School. Obecnie aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w zagadnieniach prawa handlowego i korporacyjnego w tym przeprowadzaniu badań due diligence i bieżącej obsłudze korporacyjnej.

Anna Kowalczyk

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Egzamin radcowski złożyła z wyróżnieniem. Specjalizuje się w prawie cywilnym i prawie gospodarczym. Doświadczenie zdobywała zarówno w kancelariach, jak i jako prawnik wewnętrzny w spółkach. Biegle włada językiem angielskim i arabskim.

dr Tomasz Braun, Of Counsel

Radca prawny. Dzięki zasiadaniu w polskich i zagranicznych zarządach międzynarodowych instytucji finansowych posiada praktyczną znajomość funkcjonowania przedsięwzięć gospodarczych realizowanych przez banki oraz inne należące do ich struktur spółki o globalnym zasięgu działania. Specjalizuje się zwłaszcza w prowadzeniu audytów prawnych, restrukturyzacji, usprawniania procesów i wprowadzania nowych produktów, zagadnieniach compliance, transakcjach fuzji i przejęć oraz skomplikowanych negocjacji międzynarodowych. Jego doświadczenie obejmuje między innymi zarządzanie spółkami w trakcie procesów, w których przeprowadzane są zmiany struktur, składów organów oraz profilów ich działalności. Doradztwo prawne dotyczy zwłaszcza prawa spółek, prawa bankowego, finansowego i administracyjnego oraz krajowych i międzynarodowych regulacji nadzorczych.

W swojej karierze prowadził postępowania przed finansowymi organami nadzoru, prowadził obsługę transakcji, wprowadzał usprawnienia w procesach biznesowych międzynarodowych korporacji. Był proszony o pomoc w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, przygotowywaniu programów naprawczych oraz realizacji planów sukcesji, a także w rozwiązywaniu problemów związanych z ryzykami prawnymi, regulacyjnymi, compliance oraz operacyjnymi.

Klaudia Dryja

Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, uczestniczka kursu Centrum Prawa Angielskiego i Europejskiego wspólnej placówki dydaktycznej Uniwersytetu Cambridge, Uniwersytetu Warszawskiego i brytyjskiej fundacji edukacyjnej Juris Angliae Scientia. W dotychczasowej praktyce uczestniczyła w projektach audytowych, tworzeniu dokumentacji oraz obsłudze prawnej z zakresu danych osobowych. Doradza na rzecz podmiotów publicznych i prywatnych.

Marcelina Jakubek

Radca prawny, absolwentka prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa nowoczesnych technologii na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Specjalizuje się w obsłudze prawnej projektów informatycznych, w tym w tworzeniu i negocjowaniu kontaktów IT. Posiada certyfikat PRINCE2® Foundation.

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321

1000 znaków pozostało