+48 22 128 00 00

\ Kontakt

Maruta Wachta sp. j.

TEL:  +48 22 128 00 00
 NIP:  676 01 11 300
KRS:   0000083893
REGON:   350653113
Formularz kontaktowy

Jan Duthel

Student WPiA Uniwersytetu Warszawskiego I SGH. Aktywny uczestnik życia akademickiego. Uczestnik szkół prawa letniego z zakresu M&A i rynków kapitałowych. Zdobywał doświadczenie w działach prawnych spółek z sektora technologicznego i transportowego, a także w funduszu inwestycyjnym. Przez ostatnie półtora roku związany z rynkiem VC. Venture Partner sieci aniołów biznesu. Łączy kompetencje prawnicze z biznesowymi i finansowymi.

Monika Niemeczek

Aplikantka adwokacka, specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych i w prawie nowych technologii. Doradzała polskim i zagranicznym klientom m.in. z branży ubezpieczeniowej, bankowej, farmaceutycznej oraz e-commerce w licznych projektach z zakresu ochrony danych osobowych. Przed dołączeniem do kancelarii doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej kancelarii prawnej oraz w polskich kancelariach prawnych zajmujących się prawem gospodarczym.
Uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka British Law Center oraz studiów podyplomowych w zakresie ochrony danych osobowych i informacji niejawnych.

Michał Nawrocki

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa budowlanego oraz kontraktów na roboty budowlane, również tych skonstruowanych na podstawie warunków kontraktowych FIDIC.

Zanim dołączył do Maruta Wachta sp. j., pracował w polskich kancelariach prawnych w Łodzi oraz Warszawie, gdzie zajmował się przede wszystkim obsługą prawną zarówno zamawiających, jak i wykonawców, przygotowywaniem i opiniowaniem warunków kontraktowych oraz doradztwem przy realizacji inwestycji budowlanych. Pełnił również funkcję trenera na szkoleniach z prawa zamówień publicznych.

Wojciech Kokot

Absolwent wydziału prawa warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego, obecnie doktorant tej samej uczelni. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa nowych technologii, własności intelektualnej i innowacji. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w renomowanych, międzynarodowych kancelariach, jak również w spółkach zajmujących się szeroko rozumianymi innowacjami i współpracą ze start-upami. W 2017 r. otrzymał nagrodę Związku Banków Polskich w konkursie Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej na najlepsze prace naukowe z zakresu prawa własności intelektualnej za pracę magisterską pt. „Przedsięwzięcia start-up w procesie komercjalizacji”.

Konrad Zyznar

Absolwent wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim z wyróżnieniem (summa cum laude), laureat Stypendium Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla Najlepszych Studentów. Ukończył dwuletni kurs „Diploma in English and European Union Law” organizowany przez Cambridge University. Aplikant adwokacki. Jest również absolwentem Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Brał udział w postępowaniach z zakresu dochodzenia roszczeń z nienależycie wykonanych zobowiązań, windykacji oraz przestępstw białych kołnierzyków.

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321

1000 znaków pozostało
Administratorem danych osobowych jest Maruta Wachta Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 62, 00-684. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.