+48 22 128 00 00

\ Kontakt

Maruta Wachta sp. j.

TEL:  +48 22 128 00 00
 NIP:  676 01 11 300
KRS:   0000083893
REGON:   350653113
Formularz kontaktowy

Zamówienia publiczne

Od wielu lat jedną z naszych podstawowych specjalizacji jest obsługa projektów z zakresu prawa zamówień publicznych, zarówno po stronie wykonawców, jak i zamawiających. Wspieramy Klientów w pełnym zakresie, zarówno przy opracowaniu SIWZ lub ofert, jak i w toku formalnej komunikacji w trakcie trwania postępowania, aż po nadzór nad realizacją projektów. Mamy w swoim portfolio typowe projekty realizowane w trybach podstawowych oraz przedsięwzięcia skomplikowane, wymagające narzędzi i rozwiązań niestandardowych. Nasze unikalne doświadczenie w branży IT jest wykorzystywane przez Klientów prowadzących przetargi na wdrożenie i utrzymanie systemów informatycznych i telekomunikacyjnych oraz uczestniczących w takich przetargach. Z powodzeniem prowadzimy także projekty w innych branżach, jak np. energetycznej czy budowlanej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze postępowań odwoławczych i jesteśmy jedną z niewielu kancelarii regularnie występujących w Krajowej Izbie Odwoławczej. Zakres prowadzonych przez nas spraw obejmuje bardzo szerokie spektrum zagadnień. Jesteśmy też systematycznie angażowani do obsługi sporów lub problemów wynikłych na tle realizacji umów zawartych w reżimie prawa zamówień publicznych.  Rozumiejąc specyfikę obrotu w sektorze publicznym, z powodzeniem wspieramy naszych Klientów zarówno w negocjacjach i sporach pozasądowych, jak i przed sądami.

Wspieramy naszych Klientów także w działaniach zarządczych dotyczących procesów biznesowych, na które oddziałuje prawo zamówień publicznych. Pomagamy m.in. zdefiniować i zaprojektować procesy obiegu dokumentów związanych z postępowaniami przetargowymi oraz procesy związane z wykonywaniem umów o zamówienia publiczne. Rozumiejąc specyfikę obrotu w sektorze publicznym, z powodzeniem wspieramy naszych Klientów zarówno w negocjacjach i sporach pozasądowych, jak i przed sądami.W ciągu ostatnich lat braliśmy udział w tworzeniu kilku centrów usług wspólnych oraz w projektowaniu modeli transakcji w grupach zamawiających sektorowych przy wykorzystaniu przewidzianych ustawą mechanizmów powierzania świadczenia usług na rzecz grupy przez jedną ze spółek wchodzących w jej skład. 

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321

1000 znaków pozostało
Administratorem danych osobowych jest Maruta Wachta Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 62, 00-684. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.