+48 22 128 00 00

\ Kontakt

Maruta Wachta sp. j.

TEL:  +48 22 128 00 00
 NIP:  676 01 11 300
KRS:   0000083893
REGON:   350653113
Formularz kontaktowy

Fuzje i przejęcia (M&A)

Posiadamy doświadczenie w transakcjach fuzji i przejęć o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Nasze doświadczenie pozwala na reprezentowanie zarówno spółki przejmującej, jak i przejmowanej. Świadczymy kompleksowe usługi związane z transakcją, począwszy od czynności przygotowawczych po wsparcie postransakcyjne. W całym procesie jesteśmy partnerem dla naszych klientów gwarantując wysoki poziomem merytoryczny naszych usług, ale także dobre rozumienie istoty działalności biznesowej naszych klientów. Jak wiemy z naszych doświadczeń takie podejście jest szczególnie ważne w przypadku spółek z branży technologicznej lub IT. Mając na uwadze biznesowe założenia danej fuzji lub przejęcia, dopasowujemy rozwiązania prawne, proponując działania, które pozwalają na osiągnięcie celów możliwie najbardziej odpowiadających oczekiwaniom i planom biznesowym klientów. Tworzymy strukturę projektów i przygotowujemy dokumenty transakcyjne, zabezpieczając interesy naszych klientów, a także dbamy o ograniczenie ryzyka wystąpienia potencjalnych sporów.

W procesach fuzji i przejęć (M&A) bazując na naszej szerokiej wiedzy doradzamy klientom; sektora IT, nowych technologii, spożywczego i motoryzacyjnego oraz funduszom private equity, a także mamy doświadczenie w innych sektorach rynku. Pomagamy podmiotom zagranicznym przy wejściu na rynek polski, w szczególności posiadamy duże doświadczenie w współpracy z kapitałem skandynawskim.

Jakość świadczonych przez nas usług potwierdza obecność naszych prawników w prestiżowych rankingach prawniczych, takich jak Legal 500, Chambers Global i Chambers Europe w dziedzinie Corporate i M&A.

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321

1000 znaków pozostało
Administratorem danych osobowych jest Maruta Wachta Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 62, 00-684. Dane osobowe osób korzystających z formularza kontaktowego przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz . Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.