+48 22 128 00 00

Contact

Praktyki studenckie

Twoje zaangażowanie oraz wiedza merytoryczna na pewno się u nas nie zmarnuje. Współtworząc nasz zespół będziesz miał szansę uczyć się od najlepszych. Pisząc umowy, uczestnicząc w negocjacjach, analizując konkretne przypadki biznesowe, pracując w ciekawych projektach dla największych Klientów w branży, będziesz mógł wykazać się wiedzą prawną zdobytą na studiach. Z nami zbudujesz bezcenne doświadczenie biznesowe i prawne.

Rozwój

Piszesz pracę doktorską? Studiujesz podyplomowo? Jesteś w trakcie aplikacji? Wykładasz na uczelni? Inwestycja w Twoją edukację jest dla nas równie wartościowa, jak dla Ciebie. Będziemy Cię wspierać naszym doświadczeniem i wiedzą, a w razie potrzeby elastycznym doborem zadań.

Know-how

Nieustannie dzielimy się wiedzą na kursach uniwersyteckich, otwartych i zamkniętych szkoleniach prowadzonych dla naszych Klientów. Będąc częścią zespołu, masz swobodny dostęp do szkoleń przez nas prowadzonych. Praca u nas to ciągła nauka, warsztaty i szkolenia - zależy nam na tym, byś szybko się uczył, bo jesteś potrzebny w najciekawszych projektach.

Zaufanie

Swoboda działania  to dostajesz. Wsparcie, wiedza, doświadczenie biznesowe i twórcze środowisko pracy – tym się z Tobą podzielimy. Zaangażowanie i odpowiedzialność  tego oczekujemy. Rozliczamy Cię z efektów, a nie z czasu przesiedzianego w biurze.

Projekty

Wspieramy od strony prawnej największe i najbardziej innowacyjne projekty w branży IT. Obsługujemy unikatowe kontrakty i spory w obszarze własności intelektualnej. Zadania, jakie od nas otrzymujesz to intelektualne, prawne i biznesowe wyzwania, przy których ciężko się nudzić.

More Articles ...

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321