+48 22 128 00 00

\ Contact

Piotr Filipowski

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa nowych technologii, kontraktach IT a także regulacjach sektora finansowego i prawie bankowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w obszarze zakupów jednego z największych polskich banków, gdzie odpowiadał za prowadzenie procesów zakupowych oraz opracowywanie i negocjacje licznych kontraktów z obszaru IT. W banku pracował także jako prawnik w Departamencie Prawnym, gdzie odpowiadał za opiniowanie i zgodność w zakresie regulacji wewnętrznych.

Organizator i project manager 11. Kongresu Prawa Bankowego i Technologii Finansowych, Członek Zarządu ds. Merytorycznych Koła Naukowego Prawa Bankowego WPiA UW w roku 2018/19 oraz przedstawiciel Samorządu Studentów w Radzie Wydziału Prawa i Administracji UW w latach 2016-2018.

Mateusz Dominik

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz uczestnik kursu prawa brytyjskiego i europejskiego współorganizowanego przez University of Cambridge.
Zanim dołączył do zespołu Maruta Wachta sp. j. doświadczenie zdobywał w polskich kancelariach oraz jako prawnik wewnętrzny w jednej z największych firm branży IT.
Specjalizuje się w prawie nowoczesnych technologii oraz prawie własności intelektualnej. Swoją praktykę koncentruje na doradztwie przy realizacji projektów informatycznych, w tym zwłaszcza na tworzeniu i negocjowaniu kontraktów IT.
Posiada certyfikat Agile PM Foundation.

Leszek Kozłowski

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie czołowym przedsiębiorcom z branży telekomunikacyjnej oraz FMCG, w szczególności z zakresu sporządzania oraz negocjowania kontraktów oraz compliance. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, prawie telekomunikacyjnym, prawie konsumenckim oraz doradztwie transakcyjnym. W Maruta Wachta koncentruje się na doradztwie transakcyjnym.

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321