+48 22 128 00 00

Contact

Marek Puwalski, LL.M., FCIArb

Radca prawny, ekspert w dziedzinie doradztwa korporacyjnego, fuzji i przejęć a także postępowań arbitrażowych oraz mediacji. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz programu LL.M. w Międzynarodowym Prawie Gospodarczym i Handlowym na Universidade Católica Portuguesa w Lizbonie.
Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych przy Krajowej Radzie Radców Prawnych a także Członek International Bar Association – IBA (Corporate and M&A Law Committee, International Construction Projects Committee, Arbitration Committee).

Katarzyna Jaworska, LL.M.

Associate w Praktyce Ochrony Prywatności. Uczestniczy w projektach dot. doradztwa i wdrożeń wymogów RODO u podmiotów z branży e-commerce, telekomunikacyjnej i logistycznej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Humboltów w Berlinie.

Marcin Białkowski

„Head of Risk & Cloud Services, ekspert szacowania ryzyka technologicznego, architekt rozwiązań chmurowych, współtwórca komunikatu chmurowego UKNF oraz koncepcji cyberbezpieczeństwa rejestrów państwowych. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradztwie z zakresu technologii informacyjnych i cyberbezpieczeństwa, w tym dla podmiotów sektora energetycznego, finansowego, medycznego. Członek Komitetu ds. Ochrony Danych Osobowych przy Krajowej Izbie Gospodarczej."

Ewa Gutkowska

Uczestniczy w projektach wdrożenia wymogów RODO i utrzymania zgodności na rzecz podmiotów z branży IT, e-commerce, marketingowej oraz szkoleniowej. Zdobywała doświadczenie w Zespole Postępowań Sądowych i Arbitrażowych jednej z warszawskich kancelarii.
Studentka V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Laureatka nagrody specjalnej w IX edycji konkursu na esej dla studentów organizowanego przez Urząd Ochrony Danych Osobowych. Wiceprezes ds. merytorycznych Koła Naukowego Cyberprzestrzeni i Social Media oraz koordynator projektu IT Law Week. Prelegentka paneli studencko-doktoranckich na konferencjach z zakresu prawa nowych technologii, cyberbezpieczeństwa oraz ochrony prywatności i danych osobowych. Stypendystka Rektora Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2018-2020. Reprezentantka studentów w Radzie Wydziału od 2017 roku. W ramach działalności studenckiej pełniła także funkcje Członka Senackiej Komisji Prawno-Statutowej Senatu UW i Zespołu Rektorskiego ds. Kształcenia oraz Wiceprzewodniczącej Zarządu Samorządu Studentów WPiA UW.

Warszawa

ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
Ufficio Primo

biuro@maruta.pl

+48 22 128 00 00

   +48 22 32 32 321