+48 22 128 00 00

\

witamy
w kancelarii
Maruta

Nie jesteśmy zwykłymi prawnikami. Jesteśmy prawnikami do zadań specjalnych, zapewniamy najwyższy poziom kompleksowych usług doradztwa prawnego w obszarze nowych technologii oraz zamówień publicznych.

Marcin Maruta

Wspólnik

Drodzy goście!

Od ponad 20 lat pomagamy naszym klientom w rozwiązaniu i uchronieniu się od problemów w obszarach prawa związanych z nowymi technologiami i zamówieniami publicznymi. Tworzyliśmy kontrakty systemów informatycznych grubsze niż książka telefoniczna Nowego Jorku, których wartość przekraczała miliard złotych. Współpracujemy od wielu lat z największymi klientami polskimi i międzynarodowymi, tworząc ponad tysiąc indywidualnych umów w rozbudowanych projektach IT. Z sukcesem pomagaliśmy w sporach z zakresu danych osobowych i prawa własności intelektualnej. Prowadzimy szkolenia i wykłady dla prawników i biznesu sektora IT, jesteśmy autorami wielu fachowych publikacji. Dysponujemy jednym z największych w Polsce zespołów prawników ściśle wyspecjalizowanych w sektorze technologii i zamówień publicznych, pracujących ze sobą od wielu lat.

WE KNOW IT

Wybierając naszą Kancelarię uzyskujecie Państwo dostęp do unikalnej wiedzy i doświadczenia. W możliwie najpełniejszy sposób zabezpieczymy Państwa interesy pozwalając na efektywne działania i minimalizację ryzyk projektowych i prawnych. Zapewniamy pełną obsługę – od przygotowania zapytań ofertowych i ofert, przez proces negocjacji, nadzór i wsparcie w realizacji po reprezentację w procesie mediacji, arbitrażu lub w sądzie. W zakresie technologii i zamówień publicznych otrzymacie Państwo wsparcie z każdej dziedziny – prawa cywilnego, autorskiego, danych osobowych, szczegółowych przepisów podatkowych, wyjątkowych dla branży technologicznej aspektów M&A.

Projekty realizujemy w różnych modelach rozliczeń, co pozwala na długofalową współpracę z naszymi klientami. Znamy swoją pracę, a jej efekt i wartość potrafimy wycenić z góry, po zapoznaniu się z oczekiwaniami i uwarunkowaniami Klienta.

Będziemy zaszczyceni, mogąc zaoferować Państwu swoje usługi. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

marcin maruta podpis

Obszary naszej specjalizacji prawnej:

Najlepsza Kancelaria w Polsce, w kategorii Technologie, Media, Telekomunikacja oraz Prawo Zamówień Publicznych wg rankingu kancelarii 2017 dziennika RZECZPOSPOLITA.

Rekomendowana Kancelaria w kategorii Procesy sądowe i arbitraż oraz Prawo własności intelektualnej, przemysłowej oraz autorskie wg rankingu kancelarii 2017 dziennika RZECZPOSPOLITA.

Jedyna Kancelaria w Polsce nominowana jednocześnie jako Kancelaria Roku w kategorii: Europa Środkowa oraz Europejska Ekspercka Kancelaria Roku, przez prestiżowy, brytyjski tygodnik THE LAWYER w konkursie The European Awards 2017.

  • The Lawyer
  • The Lawyer